Az Egis Gyógyszergyár Rt. 2002 január 11-én 14 órára hívta össze éves rendes közgyűlését. A korai időpont annak köszönhető, hogy a cég pénzügyi éve nem december 31-én, hanem szeptember 30-án zárul. A szokásos napirendi pontok, mint az éves beszámoló- és a mérleg elfogadása mellett az osztalékról is döntenek, az igazgatóság az ezer forint névértékű részvények után 90 forint kifizetését javasolja.
2001. december 7. péntek, 08:27
