Ma járt le a Graboplast részvények 3 napos felfüggesztése, de a tőzsde úgy döntött még mindig nem engedi vissza a parkettra a papírokat. A holnapi tőzsdei kereskedési naptól kezdődően további két tőzsdei kereskedési napra szól a kényszerpihenő. Az indoklás szerint, mivel a tőzsdei kereskedés elszámolása nem biztosítható az érvénytelenítésre kerülő részvényekkel, indokolt, hogy a felfüggesztést az érvénytelenítés napját megelőzően az adott értékpapír tőzsdei elszámolási ciklusának hosszával megegyező időtartamra, azaz öt napra meghosszabbítsa a BÉT.
2001. december 6. csütörtök, 17:55
