BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint felfüggesztik a Graboplast kereskedését

Ma járt le a Graboplast részvények 3 napos felfüggesztése, de a tőzsde úgy döntött még mindig nem engedi vissza a parkettra a papírokat. A holnapi tőzsdei kereskedési naptól kezdődően további két tőzsdei kereskedési napra szól a kényszerpihenő. Az indoklás szerint, mivel a tőzsdei kereskedés elszámolása nem biztosítható az érvénytelenítésre kerülő részvényekkel, indokolt, hogy a felfüggesztést az érvénytelenítés napját megelőzően az adott értékpapír tőzsdei elszámolási ciklusának hosszával megegyező időtartamra, azaz öt napra meghosszabbítsa a BÉT.

2001. december 6. csütörtök, 17:55

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet