Kisebb pánik rázta meg ma reggel a zlotyi árfolyamát. Egy órával ezelőtt még 4,11 zlotyt is kellett adni egy dollárért, mostanra azonban konszolidálódott a helyzet, és az árfolyam 4,09 zloty/dollár alá süllyedt. Hírek szerint a zloty gyengülését nem támasztották alá fundamentális okok, ezért valószínű, hogy egy nagy dollár megrendelés zavarta fel a lagymatag kereskedést.
2001. december 6. csütörtök, 10:04
