Közel 65 ezer darabos forgalom mellett 1357 forintig drágult a Graphisoft árfolyama, A 15 százalékos áremelkedés mögött vélhetően a Mol-lal kötött szerződés áll, amelynek keretében az olajvállalat teljes, országos ingatlan vagyonát ezentúl a Graphisoft ArchiFM létesítménygazdálkodási szoftver segítségével üzemelteti.
2001. november 19. hétfő, 11:45
