A távközlési szolgáltatók, valamint a telefon és távközlési berendezés gyártók részvényei iszik a pramet Európában. A hosszt alighanem a BT vezeti 7 százalékkal, a Telefonica 2 százalékkal erősödik, a Nokia, az Alcatel és a Siemens 3 százalékot meghaladó mértékben drágult, de javított a Vodafone és a Deutsche Telekom is.
2001. november 15. csütörtök, 10:55
