BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó úton halad a Nokia a 3G-s telefonok kipróbálásához

A Nokia a harmadik generációs mobilfóniában élen járó DoCoMo-val közös sajtótájékoztatón jelentette be, hogy jó úton halad a 3 generációs telefonjának jövő évi európai kipróbálásához. A Nokia tervei szerint a tesztidőszak a jövő év második felére eshet, a tömeges gyártás pedig 2003-ban kezdődhet meg.

2001. november 14. szerda, 12:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nokia és a DoCoMo kilátásba helyezte, hogy közös nyitott szabványt alakítanak ki a harmadik generációs telefonokra és szolgáltatásokra. Arra a kérdésre, hogy kipróbálják-e a Nokia új készülékét a DoCoMo már működő japán 3G-s szolgáltatási területén, a Nokia vezér úgy nyilatkozott, hogy ez is a csak jövő év harmadik negyedévében képzelhető el.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet