A Graphisoft N.V. az első három negyedévben 3,026 millió euró mérleg szerint veszteséget ért el, ez nagyobb, mint az elemzők által várt 2,83 millió euró, a tavalyi 3,8 millió eurós nyereséggel meg nehezen összevethető. Az amerikai számviteli szabályok (US GAAP) szerint készült, konszolidált, de nem auditált eredménykimutatás szerint a társaság nettó árbevétele nem csökkent drámai mértékben, a tavalyi 22,713 millió euróval szemben 21,18 millió euró volt.
2001. november 14. szerda, 07:50
