A BÉT valamivel több, mint 50 pontos eséssel nyitott, ám a veszteség később 73 pontig nőtt. Az index az MNB 50 bázispontos kamatcsökkentésének hírére -38 pontig emelkedett és most már egy ideje ott is tartózkodik. A Mol gyorsjelentését nem fogadta kitörő örömmel a piac a részvény 60 forinttal lett olcsóbb. A TVK jelentését 90 forintos drágulás kísérő csakúgy, mint a Démász vártnál lényegesen kedvezőbb adatait. Az OTP 70, a Matáv 10 forintot veszített értékéből, ezek a cégek nem tettek közzé gyorsjelentést, inkább a nemzetközi trendeknek megfelelően esnek.
