A kormány október 1-gyel megemelte egyes egészségügyi dolgozók bérpótlékát, ennek többletköltsége idén 1,5 milliárd forint (melyet a központi költségvetés tartalékából fedeznek), jövőre pedig 9,3 milliárd forint lesz - tájékoztatott Mikola István egészségügyi miniszter. Harrach Péter szociális és családügyi miniszter ugyanekkor bejelentette: a szociális területen ellátottak gondozásában közvetlenül részt vevők bérpótlékja is megemelkedik ami 2,5 milliárdot visz el.
2001. október 12. péntek, 11:46
