Vegyesen nyitottak az európai tőzsdék, a DAX kissé htározottabb erősödéssel kezdte a kereskedést, London minimálisan - 0,01 százalékkal - erősödött, azóta viszont lassan, de folyamatosan izmosodik. Párizs eséssel indított, Madrid pedig ennél is jelentősebb gyengüléssel kezdte a napot, azóta mindkét index nyerőbe fordult.
2001. szeptember 13. csütörtök, 09:03
