A Swap, illetve a Hanwha maga kérte, hogy a tőzsde az érintett tőzsdetagok opciós üzletkötőjét törölje a tőzsdei üzletkötői listáról. Ezzel a két tőzsdetagnak nem maradt több bejelentett üzletkötője az opciós piacon, így a tőzsde alapszabálya értelmében fel kellett függeszteni a szekciótagok kereskedési jogát.
