BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OTP-nek már nincs osztalékelsőbbségi részvénye

Az OTP Bank Rt. 2001. szeptember 3-án a csereperiódus megnyitását követően a saját tulajdonban levő osztalékelsőbbségi részvényeket törzsrészvényre becserélte - jelentette be az OTP a Magyar Tőkepiacban. Ezzel a bank saját tulajdonában levő törzsrészvényállomány 1 806 737-re nőtt, az osztalékelsőbbségi részvények száma nullára csökkent.

2001. szeptember 4. kedd, 07:53

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet