Az OTP Bank Rt. 2001. szeptember 3-án a csereperiódus megnyitását követően a saját tulajdonban levő osztalékelsőbbségi részvényeket törzsrészvényre becserélte - jelentette be az OTP a Magyar Tőkepiacban. Ezzel a bank saját tulajdonában levő törzsrészvényállomány 1 806 737-re nőtt, az osztalékelsőbbségi részvények száma nullára csökkent.
2001. szeptember 4. kedd, 07:53
