A Mol ára nem változott, az OTP 120 forintot veszített értékéből a Richter viszont - bár csak 20 forinttal - erősödni tudott. A Skálát felső limiten felfüggesztették, valaki megint kivette a könyvet.
Az európai indexek csökkennek, az FTSE 100 0,85, a DAX és a CAC pedig egyaránt valamivel több, mint 1 százalékot bukott. A techMark tartja magát az index csökkenése minimális. Főleg a telekom cégek szenvednek, az ágazatot az rázta meg, hogy a piac profit warningot vár a Nokiától.
Az euró 0,9140 dollárt ér, ez valamelyest csökkenés a reggeli árfolyamhoz képest. A forint gyengén nyitott, ám azután fokozatosan a sáv erős oldalán a centrumtól 7,2 százalékig erősödött, egy euróért délelőtt jellemzően 255 forintot kellett adni.
