Több, mint 2 százalékkal esett a DAX mert a technológiai és az autóipari cégek papírjai magukkal rántották az inndexet, amit a Bayer több napja tartó mélyrepülése már alaposan megviselt. A nagy vesztesk között van a finanszírozása érdekében kétségbeesett alkudozásokba bocsátkozó Deutsche Telekom, valamint a BMW és a DaimlerChrysler. A DAX utoljára több, mint 20 hónapja volt 5340 pont közelében.
2001. augusztus 16. csütörtök, 13:15
