BUX 138632.83 -0,16 %
OTP 45370 0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több, mint 20 hónapos mélyponton a DAX

Több, mint 2 százalékkal esett a DAX mert a technológiai és az autóipari cégek papírjai magukkal rántották az inndexet, amit a Bayer több napja tartó mélyrepülése már alaposan megviselt. A nagy vesztesk között van a finanszírozása érdekében kétségbeesett alkudozásokba bocsátkozó Deutsche Telekom, valamint a BMW és a DaimlerChrysler. A DAX utoljára több, mint 20 hónapja volt 5340 pont közelében.

2001. augusztus 16. csütörtök, 13:15

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet