A lengyel lap értesülése szerint mind az osztrák, mind a magyar olajvállalattól két héten belül ajánlatot várnak, a lengyel olajszektor privatizálásával foglalkozó Nafta Polskának pedig szeptember 15-re elő kell készítenie a tranzakciót. A lengyel kormány 2,5 milliárd zloty (590 millió dollár) bevételt vár az ügylettől - írja a Rzeczpospolita.
