A tegnapi Magyar Hírlap meg nem nevezett illetékesekre hivatkozva azt írta, hogy nincs semmi összefüggés az Arago Rt. néhány hónappal ezelőtti 41 százalékos tulajdonszerzése és a mostani átszervezések között. Az igaz, hogy a szegedi üzem kezdi elveszíteni korábbi meghatározó szerepét a csoporton belül - írja a lap - , Bihari Vilmos vezérigazgató és a vezetőség mégsem költözik el Szegedről.
A marhavágás megszüntetése egyébként csak minimális átszervezést igényel, hiszen Szegeden az utóbbi időben már alig vágtak a marhavágóhídon és csak 7 embernek adott munkát ez a részleg - emlékeztet a Magyar Hírlap.
