Várhatóan nem hozza majd meg a befektetők étvágyát a Budapesti Értéktőzsde vezető cégeinek féléves eredménye. Az elemzők várakozásai szerint néhány kivételtől eltekintve a nagyobb tőzsdei társaságok nem tudnak majd igazán nagy eredménynövekedésről számot adni az idei első félévben, sőt, a sok csökkenő profitadat mellett számos cég működése veszteséges lehet. Részletek a hétfői Befektetőben
2001. július 28. szombat, 06:59
