Az áramszolgáltatók gazdálkodására aligha lesz jelentős hatással a várhatóan 2003-tól beinduló liberalizáció. Az eltérő fogyasztói struktúra következtében a liberalizáció első üteme különböző mértékben érinti az egyes szolgáltatókat, a cégek inkább a különböző szolgáltatásokkal fognak egymással versenyezni. Szakértők véleménye megoszlik atekintetben, hogy a versenyre feljogosított fogyasztók közül hány fog élni a szolgáltatóváltás lehetőségével. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 25. szerda, 06:59
