Az Interfax hírügynökség jelentése alapján a cseh cég az első féléves nyeresége 37 százalékkal, 16,7 millió koronára (122 millió forintra) zsugorodott, míg árbevétele 447 millió koronát (3,3 milliárd forintot) tett ki. A kedvezőtlen számok igencsak meglepőek, különös tekintettel arra, hogy az első negyedévben Gyúrós Tibor, az időközben elhunyt elnök-vezérigazgató még elismerően nyilatkozott a leányvállalatok teljesítményéről. A két leányvállalat, a horvát Span és a cseh Infinity 29 millió forinttal növelte a cég konszolidált első negyedéves eredményét, igaz mindkettőt csak februártól konszolidálja az integrátorcég.
