Az orosz válság óta nem járt olyan mélyen a prágai börze indexe, mint ma. A bajért - az általános rossz hangulat mellett - a cseh energetikai ipar föllegvára a CEZ konszern tehető felelőssé, amelynek papírjai több mint 20 százalékot veszítettek értékükből azt követően, hogy a német kormány a tremelini atomerőmű bezárására szólította a föl a cseh kabinetet.
2001. július 20. péntek, 12:28
