BUX 139671.89 0,59 %
OTP 45580 0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Econet vitte el a pálmát

Az Econet papírja mutatta messze a legnagyobb erősödést a mai kereskedés folyamán, a társaság részvénye 19,97 százalékkal drágult, igaz, nem túl izmos forgalom mellett. Az IT-céget a Danubius, a Prímagáz, a Pick és a Globus követi a top-on. A helyezett papírok erősödésének mértéke azonban meg sem közelíti az Econetéét. a Danubius 5,83 százalékkal drágult.

2001. július 18. szerda, 17:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vesztesek listavezetője hasonló abszolút számmal „büszkélkedhet”: a Konzum-papír pontosan 20 százalékkal esett, itt már szorosabb a mezőny, a második Arago is 16,70 százalékot fogott negatívban, igaz utánuk némi űr következik, az Eravis -4,76 százalékkal harmadik tudott lenni.
A legnagyobb forgalmat ezúttal is a vezető papírok hozták Matáv, Mol, ichter, Egis, OTP, Rába sorrendben.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet