A vesztesek listavezetője hasonló abszolút számmal „büszkélkedhet”: a Konzum-papír pontosan 20 százalékkal esett, itt már szorosabb a mezőny, a második Arago is 16,70 százalékot fogott negatívban, igaz utánuk némi űr következik, az Eravis -4,76 százalékkal harmadik tudott lenni.
A legnagyobb forgalmat ezúttal is a vezető papírok hozták Matáv, Mol, ichter, Egis, OTP, Rába sorrendben.
