A jelenlegi egyetlen vevőjelölt, a Roch Energy konzorcium ajánlatát korábban a Mol ajánlatánál találták jobbnak a Nafta Polska döntéshozói. Bár a szervezet már közölte, hogy a Mol kizárásával egyedül a Rotch-csal tárgyal, az eladási döntés hosszú ideje húzódik. A Mol közölte, hogy továbbra is fontosnak tartja a lengyel piaci részvételt, ahol zöldmezős beruházásokkal, illetve a piacvezető PKN Orlen-nel való együttműködésen keresztül igyekszik növelni jelenlétét.
