A mai vesztesek közt volt a Rába is 3,28 százalékkal és a Glóbus 4,3 százalékkal, a vezető részvények közül pedig az OTP 0,73 százalékkal. Az OTP elsőbbségi árfolyama 2,13 százalékkal csökkent. A gyógyszerpapírok közül a Richter 0,48 százalékkal, az Egis 0,49 százalékkal gyengült. Erősödött a Csopak, a Danubius és a Prímagáz, de nagyon gyér forgalom mellett, élénkebb volt a kereslet az ugyancsak pozitívan - 0,4 százalékos emelkedéssel - záró Borsodchem iránt. Az összforgalom a tegnapinál valamivel nagyobb, 2,9 milliárd forint volt.
