Valószínűleg nemsokára hivatalosan is megszűnik az Adventum Arbitrázs nevű befektetési alap, miután a tőkéje nullára csökkent. Hosszabb távon ez lehet a sorsa a Partnernek is, amelynek ügyfeleit rá szeretnék beszélni, hogy a Buda-Cash Növekedésibe tegyék át a pénzüket. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 12. csütörtök, 06:59
