BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Antenna Hungária: a kormány ma nem döntött az értékesítésről

A kormány ma nem döntött az Antenna Hungária (AH) értékesítéséről, csupán első olvasatban tárgyalta a társaság jövőjét érintő koncepciót - tudta meg a NAPI Online. Korábban azon találgatások nyomán, hogy a kormány rászánja magát az AH eladására, több mint 10 százalékkal drágultak az Antenna-papírok. A privatizációs törvény szerint az AH 50 százalék plusz 1 szavazatnyi részesedése marad állami tulajdonban.

2001. július 9. hétfő, 15:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A társaság iránt leginkább érdeklődő Vivendi már tavaly májusban kinyilvánította érdeklődését a cég iránt, s akkor jelezte, hogy nem pénzügyi befektetőként és nem bármilyen módon akar tulajdonosa lenni az AH-nak.
A Vivendi szerint eddig azért nem történhetett előrelépés az akvizíció terén, mert a tulajdonosnak nem voltak konkrét elképzelései az AH értékesítéséről.
A kormány már hónapokkal ezelőtt felvetette annak lehetőségét, hogy vizsgálják meg a társaság eladásának koncepcióját.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet