A lengyel minisztertanács gazdasági kabinetje elé terjesztették a varsói tőzsde privatizációjának tervét, amely 40 százalékot szán stratégiai befektetőnek: a remények szerint az Euronexnek. A frissen tőzsdére vitt Euronext részvényeinek kurzusa egyébként 4 százalékot gyengült az első kereskedési napon. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 7. szombat, 06:59
