A tavalyi szint alig 40 százalékára csökkenő tőzsdei forgalom nem csak a brókercégeket, de magát az intézményt is karcsúsításra kényszeríti. Lapunk információi szerint a napokban újabb hat munkatárs távozik a BÉT-től és megszűnik a tagi és ellenőrzési főosztály. A BÉT a jövőben inkább a „gyanús” ügyletek hátterének felderítésére koncentrál. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 6. péntek, 06:59
