A tőzsde tájékoztatása szerint a K&H Befektetési Rt. tegnapi hatállyal kérte valamennyi tőzsdei üzletkötőjének törlését az üzletkötői nyilvántartásból. A tőzsdeszabályzat szerint így, mivel a tőzsdetag már nem rendelkezik tőzsdei üzletkötővel a kereskedési jogát is fel kellett függeszteni. A brókercég tehát egyelőre sem a származékos, sem a részvényszekcióban nem köthet üzletet.
2001. június 29. péntek, 08:28
