Az OTP tegnapi bejelentése szerint az elsőbbségi részvényeire május végén tett nyilvános vételi ajánlata nyomán a közkézen lévő papíroknak eddig nem egészen 10 százalékát ajánlották fel a banknak. Az ajánlat ugyan július végéig nyitva áll, mindenesetre eddig jórészt azok a részvényesek jártak jobban, akik az eladást választották a csere helyett. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. június 29. péntek, 06:59
