Bár a Gazdasági Minisztérium korábban 3 százalékos MVM-árcsökkentést jelentett be, a hivatalos közlöny szerint 3,9 százalékos a mérséklés, így jobban járnak a szolgáltatók s rosszabbul az MVM. Az árrés-átcsoportosítás az Elműre van a legkedvezőbb hatással, de egyetlen szolgáltató sem lesz veszteséges az idén, s a befektetők ismét megpróbálhatják osztalékalapon árazni részvényeiket. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. június 28. csütörtök, 07:10
