Mintegy 4 millió forint bírságot szabott ki a Wood&Company brókercégre a Felügyelet, miután egy tavaly év végi vizsgálat számos ponton komoly hiányosságokat talált a társaságnál. Az összesen 11 pontban megfogalmazott határozat szerint az ügyfélpénzek és ügyfélpapírok szabálytalan felhasználásán kívül többek között gond volt az üzletszabályzattal, a részvénykönyvvezetéssel és a belsőellenőrzéssel is. A Wood tőzsdei kereskedési jogát egyébként éppen tegnap függesztette fel a tőzsde 2001. november 30.-áig. A társaság egy korábbi döntése szerint egyébként kivonul a magyar tőkepiacról.
2001. június 27. szerda, 08:19
