BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lezárult az Aranypók részvényekre tett vételi ajánlat

Mérsékelt érdeklődés kísérte az Aranypók részvények tőzsdei kivezetését kötelezően megelőző nyilvános vételi ajánlatot. A társaság közlése szerint a június 17-én lejárt határidőig 6 részvényes döntött az értékpapírok eladása mellett, ami összesen 54 darab részvényt jelent. A ajánlattételi időszak lejárta után a BÉT ügyvezető igazgatója dönt a papírok tőzsdei kivezetéséről.

2001. június 26. kedd, 08:26

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet