Tanulmányukért Josseph de la Vega-díjjal tüntette ki az Európai Értéktőzsdék Szövetsége (FESE) Marosi Gábort és Szeles Nórát, a Takarék Bróker Rt., illetve a Concorde Értékpapír Rt. munkatársát. A tanulmány a Budapesti Értéktőzsde jövőbeni lehetőségeit vizsgálta, legfontosabb megállapítása szerint a BÉT előtt álló alternatívák közül a valamelyik vezető európai tőzsdéhez, tőzsdeszövetséghez való csatlakozás tűnik a legéletképesebbnek. Simor Andrást, a BÉT elnökét kérdeztük a csatlakozás szükségszerűségéről. Az interjú a mai NAPI Gazdaságban olvasható.
2001. június 19. kedd, 06:59
