A Postabanknál az utóbbi hetekben nagy volt a jövés-menés, a Népszabadság értesülései szerint azért, mert a mendzsmentben sokan azt szerették volna, hogy a Magyar Posta - amelynek delegáltjai többségben vannak az igazgatóságban - ne irányíthassa közvetlenül a bank működését. A kormány eddig elvi állásfoglalással támogatta a posta térnyerését, de nem döntött arról hogy mekkora részesedést szerezhet a Postabankban és milyen módon működik majd együtt a két társaság.
