BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felszabadítják a vásárolt kárpótlási jegyeket?

A Népszabadság meg nem erősített értesülései szerint a kormány felszabadítaná a kárpótlási jegyek felhasználását. A lap szerint várhatóan ősszel a deviza liberalizációs törvénymódosításokkal együtt szabadítanák föl a jegy jelenlegi felhasználási korlátozásait. A jegyet ezentúl azok is használhatnák, akik vásárolták, tehát ne alanyi jogon kárpótoltak.

2001. június 7. csütörtök, 09:45

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet