A Népszabadság meg nem erősített értesülései szerint a kormány felszabadítaná a kárpótlási jegyek felhasználását. A lap szerint várhatóan ősszel a deviza liberalizációs törvénymódosításokkal együtt szabadítanák föl a jegy jelenlegi felhasználási korlátozásait. A jegyet ezentúl azok is használhatnák, akik vásárolták, tehát ne alanyi jogon kárpótoltak.
2001. június 7. csütörtök, 09:45
