A Globus 2001. július 2-től kezdve fizeti ki a 2000. üzleti évét érintő osztalékot - jelentette be a konzervipari társaság a Magyar Tőkepiacban. Az április 27-i közgyűlésen elfogadott határozat szerint a társaság az ezer forint névértékű névre szóló részvényeire 20 százalék, azaz 200 forint bruttó osztalékot fizet. Az osztalékfizetés helye a Globus bérosztálya (1106 Maglódi út 47.) A Globus papírja június 18-án forog utoljára osztalékszelvénnyel.
2001. május 30. szerda, 08:40
