A Postabank idei rendes közgyűlését június 29-én 10 órára hívta össze a bank igazgatósága. A napirenden - egyebek mellett - a tavalyi konszolidált beszámolómegállapítása, illetve a felügyelőbizottság és a könyvvizsgáló erről szóló szóló jelentése szerepel. A KELER Rt. a Postabank részvénykönyvéta nyilvántartási napon - június 25-én - zárja le.
2001. május 28. hétfő, 08:46
