A Mol két napja közölte, hogy 52 724 darab saját részvényt adott el 4385 forintos árfolyamon az Olajterv Rt.-nek. Az értékesítést az Olajterv racionalizálásval indokolták, amelynek során a munkavállalók részben Mol-részvényekkel kapják meg járandóságukat.
