A társaság üzemi szinten 150 millió forint nyereségre számít. Idén az exportárbevételek a teljes értékesítés 75 százalékát teszik a tavalyi 67 százalékot követően. A társaság azt tervezi, hogy júniustól három műszakban termelnek.
A Graboplast kecskeméti parkettagyára, a Graboparkett a tavalyi 1,8 milliárd forint árbevétel után idén 2,4 milliárdot tervez - mondta Várkonyi Gábor ügyvezető igazgató.
2001. május 24. csütörtök, 11:39

A társaság üzemi szinten 150 millió forint nyereségre számít. Idén az exportárbevételek a teljes értékesítés 75 százalékát teszik a tavalyi 67 százalékot követően. A társaság azt tervezi, hogy júniustól három műszakban termelnek.