BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy hónap múlva fizet osztalékot a Graboplast

A Graboplast a közgyűlés által megszavazott a tavalyi év gazdálkodása után járó 100 forintos osztalékot június 20-tól fizeti ki a társaság.

2001. május 21. hétfő, 08:37

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet