A Parkiet című lengyel gazdasági napilapnak a tőzsdeelnök azt mondta, hogy sem ő, sem az igazgatóságból senki nem tárgyalt erről a bécsi tőzsde vagy az osztrák kormány illetékeseivel. A két tőzsde között baráti kapcsolatok állnak fenn, de ez minden - mondta Rozlucki.
Más hírforrások Karl-Heinz Grasser osztrák pénzügyminiszterre hivatkozva kedden azt jelentették, hogy a bécsi és a kelet-közép-európai tőzsdék szövetség létrehozásáról tárgyalnak. Grasser a Nemzetközi Valutaalap és a Világbank képviselőinek találkozója után, sajtóértekezleten állítólag azt mondta, hogy tárgyalt erről a kérdésről az egyes államok minisztereivel, akik a tőzsdeelnökökkel együtt még idén nyár végéig szándékmegállapodásra akarnak jutni az együttműködésről.
