A társaság hosszú távú osztalékpolitikájának megfelelően éves nyereségének 30 százalékát osztja fel a részvényesek között. Ez részvényenként 26,8 koronát jelent. (A pozsonyi tőzsdén tavaly a meglhetősen illikvid részvény teljes tvalyi forgalma nem érte el a 10 ezret, átlagos árfolyama 531 korona volt.) Az osztalékból a Mol-ra jutó rész mintegy 200 millió korona.
