A BÉT forgalmának drasztikus visszaesése miatt egy újabb, a középmezőnybe tartozó, magántulajdonú befektetési társaság, az Investpoint Rt. is kivonul a tőzsdéről. Az Investpoint már májustól nem kereskedik a BÉT-en. Az ügyfeleket az Erste Befektetési Rt.-vel folytatott tárgyalások ellenére végül az ügyfélállomány-átruházások terén igen aktív Buda-Cash Brókerház Rt. veszi át. Az átruházás egyébként közel 250 aktív ügyfelet érint és árfolyamértéken mintegy 650 milliónyi ügyfélvagyont jelent. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. május 3. csütörtök, 06:59
