A Globus közgyűlése, amennyiben az új tulajdonos, a német DEG fejlesztési bank is képviselteti magát, várhatóan magas részvételi aránnyal tárgyalja majd ma 10 órától az igazgatóság által előterjesztett napirendi pontokat. A szokásos napirendi pontokon kívül egyebet nem tűztek a találkozó napirendjére, az igazgatóság 200 forintos osztalék kifizetésére tett javaslatot.
2001. április 27. péntek, 07:40
