BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Globus várhatóan 200 forintos osztalékot fizet

A Globus közgyűlése, amennyiben az új tulajdonos, a német DEG fejlesztési bank is képviselteti magát, várhatóan magas részvételi aránnyal tárgyalja majd ma 10 órától az igazgatóság által előterjesztett napirendi pontokat. A szokásos napirendi pontokon kívül egyebet nem tűztek a találkozó napirendjére, az igazgatóság 200 forintos osztalék kifizetésére tett javaslatot.

2001. április 27. péntek, 07:40

Economx
Economx

Ez is érdekelhet