BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Fevita és a Mirelite megveszi a Goldsunt

A Székesfehérvári Hűtőipari Rt. (Fevita) magyarázatot adott a tegnapi felfüggesztésre: a Magyar Tőkepiacban megjelent közgyűlési tájékoztató szerint megveszi a Goldsun Hűtőház Rt. 1325 darabos, egyenként ezer forint névértékű részvénycsomagját, közösen a Mirelite Külkereskedelmi Rt-vel.

2001. április 26. csütörtök, 08:26

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fevita és a Mirelite 50-50 százalékban száll be az ügyletbe, amely a határozat szerint a Goldsun tulajdonásban levő vagyontárgyakra is vonatkozhat. A Fevita a tavalyi, csaknem 130 millió forint adózott eredményéből összesen 55,980 milliót fizet ki osztalékban, ami a részvénytőke 6 százalékának felel meg.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet