A Fevita és a Mirelite 50-50 százalékban száll be az ügyletbe, amely a határozat szerint a Goldsun tulajdonásban levő vagyontárgyakra is vonatkozhat. A Fevita a tavalyi, csaknem 130 millió forint adózott eredményéből összesen 55,980 milliót fizet ki osztalékban, ami a részvénytőke 6 százalékának felel meg.
