A Székesfehérvári Hűtőipari Rt. ma 10 órára összehívott rendes évi közgyűlésén 7. napirendi pontként szerepel más társaság részvényhányadának megvásárlása, az erre vonatkozó javaslatát az igazgatóság szóban terjeszti elő. A vállalat tájékoztatása szerint a társaság igazgatósága és felügyelő bizottsága az előterjesztésre kerülő javaslatot 2001. április 25-én reggel tárgyalja meg.
A Budapesti Értéktőzsde az előterjesztésre vonatkozóan a kereskedés megkezdéséig részletes tájékoztatást nem kapott, így feltételezhető az, hogy a közgyűlés során a részvények árfolyamát jelentősen befolyásoló információk kerülnek nyilvánosságra.
