BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Elmű 1375 forint osztalékot fizet

Az Elmű közgyűlése - 93,72 százalékos részvétel mellett - 115 milliárd forint mérlegfőösszeggel és 8,47 milliárd forint adózás utáni eredménnyel elfogadta a társaság tavalyi mérlegét. A részvényesek 1375 forint osztalék május 25-től történő kifizetéséről döntöttek. A közgyűlés Kocsis István egykori ÁPV-vezért három évre a felügyelő bizottság tagjává választotta, és 8,75 százalékkal emelte felügyelő bizottság, illetve az igazgató tanács tagjainak javadalmazását.

2001. április 25. szerda, 10:50

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet