A BIF fenyőharaszti kastélyszállójában tartott tegnap reggeli rendes közgyűlése több szempontból is rendhagyó volt, leginkább abban, hogy a megjelent részvényesek az eredeti igazgatósági javaslatban szereplő 200 forint helyett részvényenként 250 forintos osztalékot hagytak jóvá. Ezzel a BIF kifizetési hányad terén az idén alighanem rekorder lesz, hiszen az osztalék mintegy 8 százalékkal meghaladja a tavalyi 595 milliós adózott eredményt. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 24. kedd, 06:59
