A közgyűlésén a részvényesek - akinek 76,5 százaléka vett részt - elfogadták, hogy tekintettel a feszített beruházási politikára (tavaly 3 milliárd forintot fordítottak a Tempó üzletlánc fejlesztésére) a társaság ne fizessen osztalékot. Gubicza Ferenc, aki a társaság 1991-es megalakulás óta az igazgatóság elnöke, a közgyűlésen lemondott tisztségéről, a részvényesek felügyelő bizottságba választották.
A közgyűlés szünet után a Balaton Füszért részvényesinek részvételével közösen folytatódott, mivel a két társaság egyesült. A Balaton Füszért közgyűlését egyébként párhuzamosan, a szomszéd teremben tartották, és az ottani szünetben a részvényesek a átsétáltak a Csopak-terembe folytatni az immár közös közgyűlést.
