BUX 139140.07 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Prímagáz: osztalék nincs, rendkívüli nyereség lehet

A Prímagáz a várakozásoknak megfelelően nem fizet osztalékot a tavalyi év után, amelynek során rekordmértékű, 4,3 milliárd forint veszteséget szedett össze - derül ki a Magyar Tőkepiacban közzétett tájékoztatóból, ahol a társaság írásban is megerősítette a pénteki közgyűlésen elhangzottakat.

2001. április 23. hétfő, 08:30

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A közgyűlés felhatalmazást adott a sajátrészvény-vásárlások folytatására az alaptőke 10 százalékáig terjedően, a tőzsdén keresztül.
Elemzői vélemények szerint a Prímagáz idén jelentős rendkívüli eredményre tehet szert az állóeszközei között szereplő, már kiürített budaörsi telephely értékesítése révén; az ingatlan értéke becslések szerint 1 milliárd forint körül van. A társaság üzemi szinten enyhén nyereséges lehet - közölte a közgyűlésen a részvényesekkel Oláh Tamás vezérigazgató.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet